Raper Patrik “Rytmus“ Vrbovský patrí k umelcom, ktorí radi šokujú a pravidelne riskuje, aby mohol svojich fanúšikov oslniť novými projektmi. Taktiež miluje humor v akejkoľvek podobe, a to i za hranicou morálnosti. Vymyslel si preto výzvu pre ľudí s peňažnou odmenou, ktorú si niektorí našinci nezarobia ani za pol roka.

Členovia skupiny Kontrafakt momentálne propagujú tajomný znak, ku ktorému sa raperi Rytmus či Ego doteraz nevyjadrili. Obaja však svorne tvrdia, že čoskoro odhalia svoje veľkolepé prekvapenie. Vrbovskému nestačili iba príspevky na sociálnej sieti a pri prechádzke mestom neznámym okoloidúcim ponúkal peniaze.

Podmienkou však bolo, aby si dali na čelo vytetovať práve toľko utajovaný symbol. Napokon sa predsa len našiel jeden odvážlivec, ktorý súhlasil s tetovaním za 5-tisíc eur. Keď sa mladík pozrel do zrkadla v tetovacom štúdiu na svoju novú ozdobu, len poznamenal: ,,Ciboha, doma budú mať radosť. Dobre… A čo to je vlastne?“ Nadšený Rytmus mu odvetil, že ide o ,,veľkú vec“ a musí si ešte počkať. ,,To ma teší,“ zareagoval a s radosťou si od rapera vzal peniaze.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/DONFANTASTICKYPESS  |  Video: Streamable.com