Patrik Vrbovský, ktorý sa už onedlho stane otcom, prekvapil fanúšikov mimoriadne emotívnou skladbou. Je tomu len zopár hodín, čo raper zverejnil na sociálnej sieti Instagram úryvok zo singla, pričom dnes k nemu fanúšikovia uvideli aj nádherný videoklip.

Najosobnejšia skladba rapera! Aj tak sa dá nazvať singel Patrika Rytmusa Vrbovského, ktorú nahral pre svojho syna. Dieťatko, ktoré nosí pod srdcom jeho manželka Jasmina Alagič, sa má narodiť už o pár týždňov, pričom hudobník mu nevenoval len emotívne slová, ale aj videoklip, ktorý roztopí nejedno srdce.

„Každý deň sa ti prihováram. Viem, že ma počuješ, ja cítim ten nárast. Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára. Ďakujem ti, že môj život ovládaš. Keď toto píšem, ešte tu nie si. Ale keď to teraz počuješ, si väčší. A možno si už aj viac vnímavejší,” znie text skladby „Sanel“. Osobný videoklip, ktorý okrem krásnych záberov zachytáva i moment, kedy sa Rytmus dozvedel, že sa stane otcom, je plný záberov zo súkromia budúcich rodičov. Jedným slovom- nádhera!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube