Nie je žiadnym tajomstvom, že Jasmina Alagič a Rytmus sa už o pár mesiacov stanú prvýkrát rodičmi. Balkánska kráska sa pomaly zaguľacuje a tehotenské bruško už pod šatami rozhodne neskryje. Raper tak nemôže byť šťastnejší a svoje emócie nemá problém ukázať ani na verejnosti.

Rytmus ukazuje svoju jemnejšiu stránku, ktorá je plná lásky a šťastia. Svoju milovanú polovičku si hýčka ako kráľovnú a najnovšie jej pripravil romantické prekvapenie. ,,Ja viem, že v našich končinách je bežné neprejavovať emócie alebo lásku k svojej žene, ale medzi túto chladnú sortu nepatrím. Je pre mňa prirodzené nedusiť v sebe city voči mojej žene života. Takéto prejavy lásky robia našu rodinu šťastnou. Zdravím všetkých, ktorí to cítia podobne ako my. PS: Prekvapil som ju našou obľúbenou pesničkou od Jarka Irdzu,“ napísal budúci otecko na sociálnej sieti.

Popritom, ako si dvojica vychutnávala slnečný deň, za chrbtom sa im objavili hudobníci. Jasmina bola z verejného vystúpenia úprimne dojatá, pričom svoje pocity popísala tiež na sociálnej sieti. ,,Nech si to stále Ty, ten, čo ma bude baliť celý život a nech som to stále ja, tá, čo sa do Teba zamiluje aj miliónkrát zas a znovu,“ odkázala milovanému snúbencovi.

Zdroj: Instagram/rytmusking  |  Foto: Instagram/rytmusking, markiza.sk  |  Video: Instagram/rytmusking