Na slovenskej hudobnej scéne je množstvo kvalitných spevákov, pričom s jedným z nich sa najnovšie spojil aj rešpektovaný raper Rytmus. Patrik Vrbovský prikývol na spoluprácu Alanovi Murinovi, s ktorým vydali spoločný singel Vamos Bombas.

Alan Murin vydal v prvú novembrovú nedeľu rytmickú skladbu Vamos Bombas, ktorú nahrával s raperom Rytmusom v Prahe celkom náhodou. „Veľmi dlho sme sa nevedeli časovo zladiť na nahrávanie. Deň pred odovzdaním mastra albumu som išiel na výlet do Prahy a zavolal som Rytmusovi, že či ešte stíha nahrať svoju časť. Odpovedal, že nestíha, lebo práve ide do Prahy nakrúcať klip s Refewom,“ povedal 23-ročný hudobník o novinke. Nakoniec sa v českej metropole skamarátili s manažérom Red Zeda, Eldou, u ktorého sa neskôr stretli a v jeho štúdiu singel nahrali.

Energický videoklip natáčali počas troch mesiacov koncertnej sezóny: „Vznikal úplne spontánne. Vždy sme so sebou brali kameru, či už sme išli na koncert, na hotel, nakrúcať videoklip, na cestu autom, počas tankovania či umývania auta, keď sme sa išli najesť.. Skrátka pri všetkých aktivitách, ktoré k tomu patria,“ povedal a dodal: „Sú tam super krásne zážitky, veľa srandy, emócií a pamätných chvíľ. Mám z toho veľkú radosť.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto | Video: YouTube