Rozruch okolo Rytmusa, Dary a Jasminy neutícha a trojica si neprestáva aj naďalej posielať odkazy cez sociálne siete. Po otvorenej vojne, ktorú začal Rytmus svojím ostrým odkazom bývalke, sa teraz rozhodol zareagovať aj na cirkus, ktorý sa spustil okolo Jasmininej žiarlivosti.

Dara sa s Rytmusom rozišla podľa slov rapera už niekedy v januári tohto roka, no nenápadné konflikty, ktoré prerástli až do otvorenej vojny, neutíchajú. Naopak, s každým odkazom na sociálnej sieti, ktoré si bývalí partneri verejne posielajú, je priateľstvo medzi nimi viac v troskách.

Potom, ako sa Dara rozhodla na 8. “výročie” ich dnes už neexistujúceho vzťahu zverejniť zamilovanú fotku s Rytmusom a Lolou, sa rozpútalo hotové peklo. Rytmus sa poriadne naštval a svojej bývalke poslal neuveriteľne drsný odkaz: “Moc ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku,” odkazuje Patrik, ktorý zároveň jasne naznačil, že Dara potrebuje nového frajera, aby sa sústredila na svoju budúcnosť a jej oslavovanie výročia s ex označil za choré.

Po takomto ostrom výroku na adresu popovej speváčky sa medzi fanúšikmi rozprúdila diskusia o tom, či je za týmto krokom vybičovaná žiarlivosť Jasminy. Tej zrejme nie je trikrát príjemné pozerať sa na Darinu fotku so svojím frajerom, nachádzať sa uprostred vojny bývalých partnerov a znášať obvinenia na svoju adresu.

Aj preto sa rozhodla na Instagramovom profile zareagovať na reči, ktoré neprestávajú: “Nechaj ich, nech si píšu scenáre o Tebe bez Teba na míle vzdialené pravde.. Nechaj… Pretože podstatu, ktorú nosíš v sebe, časom každý aj tak uvidí.. bez zbytočných slov a vysvetľovania Ťa pochopia, uvidíš,” znejú záhadné slová moderátorky. Jej vyznanie nenechal len tak ani samotný Rytmus, ktorý svoju lásku okamžite podporil: “Ten, kto súdi a nepraje, iba uteká pred svojím nespokojným životom a lieči si svoje nešťastie. Závisť a neprajnosť nikdy nevyhrala nad láskou, pretože nikomu tým zle nerobíme,” obhajuje sa. S týmito slovami ale rozhodne nebude súhlasiť Dara, ktorá si o ublížení od Rytmusa na svoju adresu zrejme myslí svoje. Ešteže je na obzore sympatický český moderátor, ktorý verejne priznal city ku krásnej speváčke.

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.