Raper Rytmus, ktorý sa venuje hudbe, podnikaniu aj zápaseniu, si vždy nájde čas na svoju rodinu. Spoločne s Jasminou vychováva malého Sanela, ktorý rastie ako z vody. Hudobník prezradil, aký štýl výchovy používa, a taktiež odhalil, čo synovi v žiadnom prípade nerobí.

Patrik Rytmus Vrbovský sa po rozbehnutej kariére rozhodol pred rokmi založiť rodinu. Potom, ako stretol Jasminu Alagič, ktorá mu porodila synčeka Sanela, raper priznal, že pochopil najväčšiu hodnotu vo svojom živote. A hoci hudobník zahŕňa svojich blízkych luxusnými darčekmi a dovolenkami, vo výchove syna má jasný plán.

Ako prezradil pre Nový Čas, svojho chlapca nemieni rozmaznávať, ani mu vyšliapavať v živote cestičky. „Som zástanca toho, že budem ho vychovávať k tomu, aby vedel, že všetko na svete si musí zabezpečiť sám… To, čo zaseje, tak tak sa bude mať,“ uviedol na rovinu.

Rytmus zároveň chce, aby si Sanel išiel za svojimi snami, no taktiež pochopil, že nič nie je zadarmo. Po otázke, či raper používa doma ako výchovný nástroj aj bitku, však Patrik odmietavo krúti hlavou. „On nevie ešte vedome, čo robí, ešte je malý,“ myslí si. Napokon priznáva, že namiesto bitky zvykne zvýšiť hlas, aby stanovil hranice: „Zbiť neviem, to mi príde… zatiaľ nie,“ dodáva so slovami, že v budúcnosti v prípade potreby nevylučuje ani takýto krok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/rytmusking