Rytmus pred pár dňami prekvapil zaujímavou informáciou, ktorú mal tajiť niekoľko mesiacov. Raper mal totiž v tichosti pracovať na otvorení nového fitka. Novinkou poriadne prekvapil fanúšikov, ktorí chceli vedieť bližšie detaily ohľadom biznisu čerstvého ženáča. Prišlo však nečakané rozuzlenie.

42-ročný raper natočil krátke video kúpajúc sa v jeho bazéne, kde priznal, že plánuje nové podnikanie. „Chcel by som vás oboznámiť s jednou veľkou vecou, dôležitou, ktorú chystám… Pracoval som na tom niekoľko mesiacov. Budú sa diať veľké veci. Prezradím len to, že otváram najväčšie fitko v strednej Európe, takže buďte naladení,“ odkázal svojím fanúšikom.

Slováci tak boli nadšení, keďže očakávali niečo štýlové a moderné. Bohužiaľ, zo strany Rytmusa išlo iba o dobre premyslený marketingový ťah, keďže krátke video súviselo s jeho novou reklamnou spoluprácou, pričom heslom kampane je ,,Mesto je tvoje fitko“. Cieľom propagácie je motivovať ľudí, aby sa začali viac hýbať. Budúci otecko sa tak určite nestane majiteľom fitness centra, ale aspoň motivátorom zdravého životného štýlu!

Zdroj: YouTube/Rexona SR  |  Foto: markiza.sk, YouTube