Rytmus sa vybral spolu so svojou snúbenicou Jasminou na exotickú dovolenku na Maledivy v ďalekej Ázií. Tehotnú krásku však ešte predtým zobral aj do luxusného obchodu so šperkami, kde sa to zlatom len tak hemžilo.

Patrik Vrbovský (42) sa vybral spolu so svojou milovanou snúbenicou Jasminou Alagič na exotickú dovolenku na slnečné Maledivy. Nebol by to on, aby svoj relax v ďalekej Ázií nedokumentoval a nezverejňoval pre fanúšikov na sociálnych sieťach.

Raper sa hneď na úvod pochválil biznis triedou v lietadle, príjemným občerstvením a neskôr zavítal prezrieť sortiment aj v letiskových obchodoch. Jeho oku ihneď učarovali stoly plné zlatých retiazok a náramkov, pričom rovnako zanietene vyzerala pri prechádzke aj Jasmina.

O tom, že Rytmus miluje šperky, ako aj matku svojho očakávaného bábätka, svedčí aj jeho otázka, ktorú temperamentnej Balkánke položil: “Chceš niečo?” opýtal sa. Zástanca výrazných zlatých doplnkov, ktorý nedávno prvýkrát prehovoril o svojom dieťati, tak počas dovolenky určite dopraje budúcej mamičke  zopár pekných kúskov do šperkovnice aj šatníka. Alebo aspoň dovolenkových a gurmánskych zážitkov…

Rytmus si cestou na dovolenku natáča Jasminu v biznis triede
V obchode so zlatom sa snúbenice narovinu opýtal “Chceš niečo?”
Rytmus sa netají tým, že bude Jasminu rozmaznávať

Zdroj │ Foto: Instagram