Rytmus (41) sa aktuálne prezentuje ako najzaľúbenejší vo svojom živote a tvrdí, že takéto intenzívne pocity nikdy nezažil. Pozrite však na tie sladké reči, ktoré kedysi venoval Dare.

Rytmus si momentálne užíva čerstvo nový vzťah s moderátorkou Jasminou Alagič (29), ktorú doslova zasypáva srdiečkami, vyznaniami, darčekmi a pozornosťou. Hoci tvrdí, že tentokrát je to to najsilnejšie v jeho živote, pripomeňme si, ako vyzerali jeho zamilované začiatky s krásnou speváčkou.

Keď sa s Darou dali v roku 2011 dokopy, všetci boli nadšení z toho, ako zaľúbene sa raper vyjadruje na jej adresu. V rozhovoroch nešetril chválou a citlivými slovami, a inak tomu nebolo ani v textoch piesní, ktoré počas vzťahu šoubizovej dvojice vznikli. V časoch najväčšej lásky jej vyznal city aj týmito sladkými slovami: “Stačila mi hodina s tebou, moje srdce mi hovorilo, že sme si súdení. Nemôžem prestať na ňu myslieť, chcem ju videť. V mojom živote je žena, na ktorú som čakal a je pre mňa vyrobená. Chcel som len, aby ste vedeli, že chcem byť tvojím mužom, pokiaľ nás smrť nerozdelí,” znie romantický text piesne 8. október, ktorý zložil práve pre Daru. Osudovú zamilovanosť ešte umocňuje refrén: “Navždy ťa budem ľúbiť, budem pri tebe stáť.” Na Instagrame pribúdali žhavé fotky zo súkromia, z ktorých srší láska a pohoda.

Patrik už ale zrejme na toto obdobie aj svoje vlastné slová pozabudol a rovnakú pozornosť a osudové vyjadrenia plné lásky aktuálne adresuje exotickej kráske. Nevedno, čo sa odohráva raperovi v hlave, no tvrdenie, že len teraz “je to to pravé” asi po prečítaní vlastných textov pre Daru môže vyznievať čudne.

8. Október- singel pre Daru

Zdroj │ Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube