Rytmus (42) oslávil narodeniny vo veľkolepom štýle a po jeho boku nemohla chýbať ani budúca manželka a mamina Jasmina Alagič (29). Raper si so svojou láskou doprial takýto luxus…

Rytmus oslávil už svoje 42. narodeniny, pričom na párty nemohla chýbať ani budúca pani manželka a mama detí, Jasmina. Dvojica si užívala vo veľkolepom štýle, kedy sa vybrala do čarokrásnej prírody zasnežených Tatier.

Raper, ktorý si po poslednom prehratom zápase v boxe pripísal na svoje konto údajne takúto mastnú sumičku, sa pritom buchol po vačku a so svojou láskou sa ubytovali v jednom z najdrahších hotelov s luxusnými službami.

Patrik a Jasmina si tak mohli dosýta okrem vzájomnej prítomnosti vychutnávať aj skvelé jedlo, jedinečný wellness, sneh, hory a ako bonus dostal drsňák aj pozornosť od hotela, ktorou mu chceli oneskorene urobiť narodeninové prekvapenie. Jasmina, ktorá nedávno naložila ostatným mamičkám, sa na Instagrame pochválila krásnou čokoládovou tortou, ktorú síce dostal jej miláčik, ale keďže je v požehnanom stave, maškrtu si vychutnala tmavovláska.

Rytmus si s Jasminou užil pobyt v drahom tatranskom hoteli
Pred hotelom ich čakalo luxusné fáro
Napokon dostal Patrik od hotela pozornosť vo forme torty

Zdroj | Foto: Instagram