Rozhodne nikto nečakal, že raper Patrik ,,Rytmus“ Vrbovský príjme pozvanie do relácie Dámsky klub. V priebehu rozhovoru bol usmiaty, uvoľnený a otvorene prezradil, čo ho čaká v blízkej budúcnosti. Moderátorka Iveta Malachovská ho však poriadne vyspovedala a v niektorých chvíľach ho svojimi hláškami poriadne prekvapila.

V relácií RTVS sa pravidelne objavia desiatky hostí z rôznych oblastí, no nastalo prekvapenie, keď Rytmus prijal pozvanie a objavil sa v tomto formáte. Určite aj samotného rapera prekvapilo, koľko o ňom vedela Iveta Malachovská, ktorá mala vedomosti o jeho hereckých skúsenostiach, hudbe či o jeho obľúbenom športe, ktorým je box.

No niekoľkokrát bolo vidieť vo výrazoch tváre Vrbovského, že ho moderátorka, ktorá je manželkou operného speváka intenzívne vníma ako fenomén. Spoločne totiž hovorili o hiphopovom festivale, kde vystúpi aj Patrik. ,,Áno, s Kontrafaktom. To je moja kapela,“ potvrdil raper. ,,To ja viem, ktorá je kapela. To ja náhodou aj tvoje pesničky poznám,“ šokovala Malachovská Rytmusa, ktorý neskrýval prekvapenie. Kontroverzný umelec zrejme vôbec nepočítal s tým, že by dáma v najlepších rokov počúvala jeho hudbu.

Celý rozhovor si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: rtvs.sk  |  Foto: rtvs.sk