Moderátorka Jasmina Alagič a Rytmus plánujú svadbu, a zároveň sa o pár mesiacov stanú prvýkrát rodičmi. Obaja tak prežívajú nesmierne šťastné obdobie, pričom nemajú problém sa so svojimi pocitmi podeliť aj na sociálnej sieti. Najnovšie sa raperovi podarilo romantické prekvapenie pre milovanú polovičku.

Raper je rozhodnutý urobiť budúcu manželku šťastnou, pričom nešetrí drahými darmi ani romantickými gestami. Pred pár dňami si pre Jasminu pripravil poriadne prekvapenie, keď si dvojica v parku vychutnávala slnečný deň a za chrbtom sa im objavili hudobníci.

Budúci otecko totiž zavolal speváka Jarka Irdzu, ktorý dvojici zaspieval ich obľúbenú pesničku. Alagič bola z verejného vystúpenia úprimne dojatá, no v najnevhodnejšiu chvíľu sa Rytmus rozhodol vybrať telefón a zrejme ich hudobné vystúpenie natáčať. Niečo ho však asi zaujalo natoľko, že na pár sekúnd odignoroval ľudí okolo seba.

Práve tento moment pobavil Slovákov. ,,Moment jak z filmu a on vytiahne telefón,“ napísala jedna z komentujúcich dám. ,,Vybaví hudobníkov, pekné prekvapenie a potom si ťuká do mobilu. Nadšenú frajerku si nevšíma. Jasmina, to si necháš?“ takto znel ďalší z komentárov. ,,Kámo, to si úplne po*ral, šak kukám okolo seba a nečumím do mobilu,“ upozornil fanúšik.

https://streamable.com/hnefi

Zdroj: Instagram/rytmusking  |  Foto: Instagram/rytmusking, YouTube  | Video: Streamable.com