Rytmus sa nedávno pochválil na sociálnej sieti vianočným darčekom, ktorým bola práve novinka, že sa čoskoro stane otcom. Odvtedy sa však na tému dieťaťa príliš nevyjadroval, až doteraz. Bude mať raper syna?

Rytmus je od Vianoc najšťastnejší vo svojom živote. Okrem toho, že si čoskoro zoberie za manželku milovanú Jasminu, sa stane prvýkrát v živote otcom. Moderátorka mu to oznámila originálnym vianočným darčekom v podobe papučiek.

Odvtedy sa na tému dieťatka a otcovstva príliš nevyjadroval, no napriek tomu si mnohí fanúšikovia domýšľajú pohlavie a iné detaily. Raper sa preto rozhodol odpovedať na zvedavú otázku, či bude mať chlapčeka alebo dievčatko. Medzičasom si dvojica spoločne zaobstarala kráľovského pudlíka, za ktorého si Jasmina zlízla posmešky.

Patrika totiž mierne pobúrilo, že sa medzi ľuďmi rozšírilo, že bude mať syna. Mnohých zrejme zmiatli papučky tmavej farby, hoci po pár týždňoch žena ešte nemá šancu poznať pohlavie dieťaťa. Na tieto reči zareagoval budúci otec odmietavo: „A kde si na to došiel, že budem mať syna? Hlavne, dieťa ešte neni,“ búri sa Rytmus na Instagrame a nateraz si želá len jediné: „Nech sa narodí zdravé,“ dodáva na záver.

Rytmus prehovoril o dieťati
Podľa svojich slov ešte nepozná pohlavie bábätka

Zdroj │ Foto: Instagram