Balkánska kráska a jeden z najznámejších slovenských raperov sa pred pár týždňami stali prvýkrát rodičmi. Manželia Vrbovskí sa tak momentálne tešia z nádherného chlapčeka, na ktorého netrpezlivo čakali celých deväť mesiacov. Rytmus je však natoľko zaujatý témou starostlivosti o dieťa, že sa rozhodol poradiť všetkým bio matkám.

Od chvíle, ako sa z Jasminy a Rytmusa stali novopečení rodičia, sú pod drobnohľadom médií i fanúšikov viac ako kedykoľvek predtým. Aj nevinná fotografia so synom dokáže vyvolať búrlivú diskusiu, tak ako v prípade nedávnej kritiky na nosič, v ktorom mala balkánska kráska malého Sanela.

Raper sa preto tentokrát rozhodol, že mamičkám poradí on, sebe vlastným humorom. ,,Zdravím všetky mamičky, som rád, že som sa dostal do vašej komunity, pretože je to taká pekná zmena. Chcel by som poradiť mamičkám… Bol som na diskusií belasý poník a počul som, že vyšla nejaká plienka z NASA,“ vysvetľuje na úvod rodák z Piešťan.

Vrbovský následne oznámil, že podľa jeho informácií existuje špeciálna plienka, ktorá sa nemusí dávať dieťaťu dole do troch rokov. Samozrejme, z jeho strany išlo o žart, ktorý bol zameraný predovšetkým na prehnane starostlivé mamičky a ich reakcie. Zdá sa však, že nie všetky ženy to pochopili. ,,Najlepšie je, keď ho tvoja žena odnaučí čo najskôr bez plienky.. Nieto ešte aby mal plienku do 3 rokov,” zareagovala jedna z komentujúcich dám, ktorá zrejme nezistila, že ide o vtip.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/rytmusking  |  Video: Streamable.com