Rytmus si pred pár hodinami zrejme prečítal naštvané slová manželky Paľa Drapáka Jeanette, ktorá sa do rapera obula tak, ako ešte nikto. Teraz Rytmus konečne zareagoval, no čo znamenajú jeho slová?

Rytmus si v novom songu zobral do úst meno hudobníka Paľa Drapáka, ktorý je na rockovej scéne už desiatky rokov. Po raperovom vulgarizme na jeho adresu sa ale nezdržala Paliho manželka Janette, ktorá to Patrikovi poriadne vytmavila a naložila mu kritiku v siahodlhom statuse, kde ho nazvala “sopliakom”.

Rytmusova reakcia ale na seba nenechala dlho čakať a na svojom Instagrame už zverejnil príspevok, v ktorom sa k napätej situácii medzi ním a hudobníkovou rodinou vyjadril v štýle jemu vlastnom: “Kdo frázuje lepšie? Ja alebo Palino?” pýta sa raper, ktorý si zrejme z celého konfliktu nerobí ťažkú hlavu.

Nevedno, ako na jeho slová zareaguje Jeanette, ktorú dokázal len pred chvíľou poriadne vytočiť. V každom prípade je otázne aj to, čo chcel touto otázkou Patrik vlastne povedať a či si plánuje familiárnym oslovením “Palino” rockera udobriť, alebo si len robí netradičné promo ku svojmu čerstvému albumu “Skap”.

Ktovie, ako zareaguje Jeanette na najnovšie Rytmusove slová?

Zdroj | Foto: Facebook, Instagram