Koncert pri príležitosti oslavy 50. narodenín speváckej divy Dary Rolins vyvolal v pražskej O2 aréne doslova ošiaľ. Jedným z najväčších prekvapení pre divákov bol moment, keď sa na pódiu objavil aj Darin expartner Rytmus a za mohutného potlesku spoločne zaspievali hit Party DJ.

Dara Rolins odpálila svoj veľkolepý koncert v pražskej O2 aréne, kde zároveň s fanúšikmi oslávila svoje 50. narodeniny. Jedným z najväčších prekvapení pre divákov bol nepochybne moment, keď sa na pódiu objavil raper Rytmus, s ktorým tvorila spevácka diva v minulosti pár. Ich cesty sa však nerozišli úplne hladko a dvojica si prostredníctvom sociálnych sietí posielala i ostrejšie odkazy. Aktuálne si však už každý z nich nažíva spokojný súkromný život v náručí vysnívaného partnera.

Na koncerte sa pritom objavili na verejnosti spoločne po prvýkrát, aby odspievali svoj veľký hit Party DJ. “Darinka, v prvom rade by som chcel poďakovať za všetko. Že sa o nás staráš, že robíš hudbu, že nás ovplyvňuješ, gratulujem ti k tejto krásnej udalosti a k plnej O2 aréne,” zablahoželal Dare do mikrofónu. Medzičasom sa fanúšikom vyjadrila k udalosti aj Rytmusova manželka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá je z vystúpenia absolútne nadšená: “Je to skvelé! Ja som mu povedala, nech určite ide, že to bude bomba a mám pocit, že v istý moment sa otriasali základy O2 arény a bolo to dokonalé,” uviedla balkánska kráska.

A aké dojmy má z koncertu a aj vzťahu s Darou samotný Patrik, ktorý bol na spoluprácu oslovený? “Samozrejme, že sme mali dobré vzťahy… Každý má svoj život. My sme boli povznesení už dávno, čo budem presviedčať ľudí, čo čítajú bulvár. Pravda je niekde inde,” odvetil raper v rádiu Europa 2. Napriek niekdajším štipľavým odkazom cez sociálne siete je už dnes medzi bývalou dvojicou všetko v najlepšom poriadku. Rytmus dodal, že podobné pozvanie neodmietne určite ani v budúcnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Rádio Europa 2 │ Foto: YT/MINISTRY of FUN, RTVSOfficial