Rytmus (42) a Jasmina Alagič (29) sa zrejme nevedia dočkať svojho veľkého dňa a svadbu chcú údajne stihnúť ešte pred pôrodom. Nevesta sa tak bude musieť obliecť do bielych šiat aj s veľkým bruškom!

Rytmus s Jasminou ohlásili minulý rok prekvapivo rýchle zásnuby a na Vianoce sa pridala aj radostná novinka a tehotenstve. Zaľúbenci sa tak čoskoro stanú rodičmi ich vytúženého synčeka. Jasminino bruško síce zatiaľ nie je až tak vidieť, no moderátorkino telo sa začína pomaly zaguľacovať.

Dvojica sa už pomaly, ale isto pripravuje aj na svoju veľkolepú svadbu, ktorú si naplánovali na tento rok. Hoci sa mnohí domnievali, že do toho “praštia” až po narodení drobca, zrejme bude všetko inak: “Termín by mal byť v máji, ale ešte nikto nebol oficiálne pozvaný, všetko sa môže meniť,” prezrádza pre Plusku tajný zdroj z okolia snúbencov. Samotný Rytmus tiež naznačil, že si praje, aby boli pri narodení synčeka s Jasminou svoji: “Chcem, aby sa syn narodil do hotovej rodiny.”

Fanúšikov rovnako zaujíma aj to, či sa dvojica zoberie v rodinnej atmosfére, alebo pôjde o obrovskú párty: “Nepôjde o nič komorné, pozvaných by malo byť asi sto hostí,“ šokuje. Jasmina počas hosťovania v Chart Show naznačila, že svadba bude v rómsko-balkánskom duchu a slovenské tradície ako čepčenie radšej vypustia. Raper má ale jasno v tom, že svadba bude jedinečná, keďže toto má byť podľa jeho slov jeho jediná svadba v živote: “Chcem niečo pekné, na čo nezabudneš do konca života,” teší sa.

Prípravy nevesty majú aktuálne bežať v plnom prúde a Jasmine vo veľkom pomáha kamarátka a manažérka Gabriela Drobová ako aj svadobná agentúra. A ako budú vyzerať moderátorkine svadobné šaty? Podľa zdrojov zo zákulisia by mala siahnuť po návrhu od talentovanej Jany Pištejovej, ktorá určite vymyslí niečo krásne.

Jasmina by mala mať svadobné šaty od Pištejovej
Svadba má byť údajne už pred pôrodom…

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram