O tom, že Rytmus miluje jazdu na svojich autách, nie je pochýb. Nedávno sa mu ale práve tá stala osudnou a raper mal na Nissane GT nehodu, po ktorej skončil v priekope. Ani to ho však neodradilo od toho, aby tentokrát riskoval aj s Jasminou. Pozrite, čo vystrájali na svojich autách!

Rytmus miluje svoje luxusné autá a užíva si jazdu každý deň, čo dokazuje aj na krátkych videách na sociálnej sieti. Práve tá sa mu ale stala osudnou, keď nedávno skončil na požičanom Nissane GT v priekope. Raper si ale z udalosti ťažkú hlavu nerobí a okrem toho, že už krátko na to dostal sponzorské BMW v červenej farbe, pokračuje v riskovaní.

Tentokrát ale spolu s ním vystrájala aj jeho milovaná Jasmina. Pri jazde hlavným mestom šoférovali každý svoje auto, no v jednom momente sa dostali vedľa seba, aby si cez okno posielali úsmevy a pusinky. Na tom by nebolo nič zlé, no každý vodič vie, že na ceste stačí niekedy sekunda nepozornosti a nešťastie je na svete.

Dvojica pritom v tejto nebezpečnej situácii zotrvávala dlhšie a hoci sa Jasmina pravidelne obzrela aj na cestu, svoju pozornosť venovala najmä svojmu Patrikovi. Napokon sa však konečne rozhodla laškovanie za volantom ukončiť a zaľúbenci sa zaradili do cestnej premávky bez ujmy.

Zdroj │ Foto: Instagram