Rytmus (40) po spoločnej dovolenke so svojou vyvolenou Darou Rolins (44) na Bali pravdepodobne potreboval ešte chvíľku pre seba a tak si to namieril “sólo kaper” do Thajska. Úplne osamote tam však nebol. S kým sa zabával?

Áno, práve v sobotu sa na Instagrame objavila fotografia, ktorú zavesila populárna jojkárska tvár Alexandra Orviská (33), známa aj ako “rozvracačka” vzťahov. Aj keď sa moderátorka relácie Topstar snaží udržiavať medzi celebritami korektné vzťahy, niektoré nežné polovičky by ju k svojim manželom teda istotne nepustili. Svoje by o tom vedela porozprávať aj manželka známeho slovenského futbalistu Patrícia Vitteková, s ktorou si kvôli manželovi veľmi nepríjemne skočili do vlasov, ba dokonca sa pobili. Patrícia doteraz tvrdí, že jej manželstvo skrachovalo najmä kvôli sympatickej jojkárskej brunetke.

Loví teda zadaných chlapov? Aj keď na sociálnej sieti prezentuje svoj čisto kamarátsky vzťah aj so spevákom Rytmusom, Dara by mala byť tak či onak na pozore. Veď predsa to isté tvrdila aj o kamarátstve s Róbertom Vittekom, s ktorým ich po čase prichytili na dovolenke v Turecku.

Alexandra pod fotografiu napísala: “Tak ale musis uznat, ze dnes sme tu cervenu zabili kámo ? #loveyou #bro ???”

Alexandra veľmi rada postuje fotky s Patrikom Vrbovským (2 mesiace dozadu)

Zdroj/Foto: Instagram