Nie je žiadnym tajomstvom, že raper Rytmus si z času na čas veľmi rád zavtipkuje, pričom jednou zo skupín, z ktorej si rád “vystrelí”, sú práve novinári. Najnovšie sa mu však podaril poriadny husársky kúsok.

Rytmus nedávno uviedol do kín dokumentárny film Tempos, ktorý mapuje 30 rokov jeho hudobnej kariéry. Na premiére sa okrem množstva hudobníkov či tvárí zo sveta šoubiznisu objavila aj jeho manželka Jasmina, ktorej robili okrem Gabiky Drobovej a Milana Švingála spoločnosť Patrikova sestra s manželom.

Na veľkolepej udalosti však, samozrejme, nemohli chýbať ani redaktori relácie Smotánka, ktorí tentokrát trafili poriadne vedľa. Ako raper poukázal na sociálnej sieti Instagram, pred časom bol kontaktovaný kvôli menu sestry a jej partnera, pričom Rytmus ochotne oznámil, že ide o Veroniku a Alojza Gécovcov.

Aj keď sa tvorcovia šoubiznisovej relácie rozhodli veriť slovám rodáka z Piešťan, pravdou ostáva, že raperov švagor sa volá Alexander. Nuž, doplatili na to výsmechom na sociálnej sieti samotným oteckom rozkošného Sanela, ktorý však príspevok už medzičasom stiahol.

Správa adresovaná Rytmusovi

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: Instagram/rytmusking  |  Foto: Instagram/rytmusking, tvmarkizaofficial, YouTube