Hoci sa Jasmina na svojom Instagrame prezentuje decentnými fotkami a veľké výstrihy či vypučené zadky nepatria do jej repertoára, tentokrát urobila výnimku. Rytmus zverejnil jej najodvážnejší záber s poriadne nadupaným dekoltom…

Jasmina Alagič nepatrí na Instagrame k najodvážnejším ženám a namiesto odhalených dekoltov či zadkov zverejňuje radšej zábery z dovoleniek či fotky krásnych šiat. Tentokrát ale urobila tehotná moderátorka výnimku a pre svojho snúbenca Rytmusa zapózovala tak, ako ste ju doposiaľ ešte nikdy nevideli.

Jasmina sa totiž nechala na Maledivách odfotiť v bazéne v poriadne odvážnych plavkách, ktoré odhaľujú veľkú časť výstrihu. Balkánka tak ukázala svoje bujné vnady, ktoré ostávali doposiaľ pred zrakmi fanúšikov skryté.

Nevedno, čo presne stojí za odvážnymi zábermi krásky, ako ani to, prečo radikálne zmenila názor na nadupané dekolty na sociálnych sieťach. Jedno sa však musí nechať – tehotenstvo robí so ženským telom naozaj divy a Jasmine jednoznačne prospieva a pridáva na kráse. K fotke navyše Rytmus pripísal aj romantické vyznanie: “Najdôležitejšia žena môjho života. Nosí pod srdcom nášho syna. Našu krv, náš výtvor lásky. Viac pre mňa neexistuje!!! Som pripravený byť dobrým otcom,” znejú raperove slová.

Jasmina sa na dovolenke odviazala
Rytmusovi zapózovala tehuľka v plavkách s nadupaným výstrihom
Ide o prvý záber Jasminy s bujným dekoltom

Odvážnu snímku Jasminy môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram