Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský každým dňom dokazujú, že láska môže narásť do mimoriadnym rozmerov, ktoré otočia váš život naruby. Kým Rytmus ostával po boku bývalých priateliek “zlým” a ambicióznym chlapcom, dnes je pre neho najdôležitejší predovšetkým čas strávený s milovanou ženou a synom.

Jasmina a Rytmus boli v začiatkoch svojho vzťahu mimoriadne kritizovaní verejnosťou, pričom viac než negatívne ohlasy riešili vzájomnú náklonnosť. Počiatočná zamilovanosť napokon prerástla v romantickú lovestory, ktorá bola zavŕšená rozprávkovou svadbou a príchodom ich spoločného syna Sanela. Šťastná rodinka dnes prekypuje radosťou a kým raper láme rekordy novou skladbou Rakety jak pizza, moderátorka sa pravidelne s úsmevom prihovára svojim fanúšikom na sociálnej sieti Instagram.

Vrbovskí sa iba pred pár dňami vrátili z dovolenky v Chorvátsku, no svoj kúsok raja majú aj priamo doma. Odkedy sa stal totiž Rytmus otcom, neraz pred priaznivcami priznal uvedomenie si, že na svete je každý z nás predovšetkým kvôli rodine. “Pamätám ako mi hovorili a nútili, čo mám cítiť, čo mám robiť, ako veľa mám milovať, odkedy môžem milovať, čo by som mal hovoriť, akú hudbu robiť a ja neviem čo ešte aké mindráky. Zatiaľ čo oni zostali na jednom bode zaseknutí a zabudnutí v cudzích životoch, tak ja som makal na svojom sne, ktorý sa mi plní. Makám ďalej a objavujem krásy života s mojou milovanou ženou,” napísal tentokrát. Vidíte sa v jeho slovách aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rytmusking, jasmina_alagic, YouTube