Uplynulý víkend atakovalo celé Slovensko virálne video zo šou Česko Slovensko má talent, kde sa pred porotu postavil údajný brat stálice relácie, šarmantný spevák Eugen Pátrovič. Milovník Karola Duchoňa mal byť strateným súrodencom Jozefa Pátroviča, ktorý rok čo rok skúša šťastie preraziť vo svete šoubiznisu.

Ako sa napokon ukázalo, pod maskou Eugena, ktorý svojim výkonom šokoval nielen porotu, ale aj televíznych divákov, bol ukrytý Patrik “Rytmus” Vrbovský. O jeho premene a účasti v šou nevedela okrem režiséra ani jeho manželka Jasmina Alagič, ktorá pred kamerami neskrývala prekvapenie.

Rytmus totiž predviedol okrem neuveriteľnej premeny aj fantastický spevácky výkon, avšak ako napokon priznal, spievať mal na playback. „Zmenil som chôdzu, snažil som sa pôsobiť ako ľaknutý deduško a hovoriť úplne iným rečovým prejavom, než hovorím. Mäkčil som, hovoril som pomalšie,“ uviedol pre joj.sk hudobník, ktorý šokoval aj jedinečným hudobným vystúpením. Ako sa napokon ukázalo, hlas, ktorý mohli diváci počuť, patril spevákovi Ludovi Kurucovi. Ten sa špecializuje na skladby Karola Duchoňa už dlhé roky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: JOJ.sk, YouTube, IG/csmt_tvjoj, ludokurucband, tvjoj