Slovenskému rapperovi Patrikovi Rytmusovi Vrbovskému sa podarilo stretnutie, aké zažije len málokto. Na luxusnej VIP párty sa stretol s hviezdou veľkého kalibru a boxerského ringu!

Rytmus sa netají tým, že má rád luxus, peniaze, drahé autá a všetko čo sa ligoce! O svoje pôžitky sa delí s fanúšikmi na sociálnej sieti, kde dennodenne pridáva fotografie alebo videa, na ktorých hrdo ukazuje aký je krásny život slovenského rappera. Čerstvou novinkou je ale fotografia, ktorou Rytmus vyrazil dych viacerým a možno i všetkým neprajníkom, ale i úprimným fanúšikom. Podarilo sa mu stretnúť s megahviezdou boxerského sveta Floydom ,, Money ,, Mayweatherom, s ktorým si podal ruku a odfotil sa. Svetoznámy boxer, ktorý vyhral zo štyridsiatich deviatich zápasov všetky do jedného si naozaj právom zasluhuje titul megahviezda a pán neporaziteľný!

Na fotke obaja vyzerajú ako keby sa poznali roky a boli dobrými priateľmi. Musíme uznať, že rytmus je naozaj majster v tom čo robí a šťastie mu rozhodne nechýba ani v takýchto situáciach!

Zdroj: Instagra | Foto: instagram