Jeden z najznámejších slovenských raperov Patrik “Rytmus” Vrbovský (39) zvykne na sociálnej sieti často vyzdvihovať fakt, že sa z nuly dokázal vypracovať na jedného z najvplyvnejších hudobníkov na Slovensku, ale aj v Čechách.

[sociallocker]I keď sú jeho skladby plné vulgarizmov a nadávok, pokladá sa za skutočne talentovaného umelca, ktorého mladí ľudia milujú a uznávajú. A práve so svojimi fanúšikmi sa na sociálnej sieti najnovšie podelil s fotkou z roku 1996, keď mal 19 rokov a hudbe sa ešte len začínal venovať. “V tom roku som mal 0 na účte. (Pretože som žiadny účet ani nemal). Bol som asi tak trikrát v štúdiu a vedel som, že to je presne to, čím sa chcem živiť,” začal písať k fotke, na ktorej by sme Rytmusa spoznali naozaj len ťažko.

“Nevedel som o živote nič, ale vedel som, čo ma napĺňa a čo ma robí šťastným. Smiali sa mi, že mi je*e. Dnes sa chcú smiať so mnou. Či to bolo ťažké? Bolo, ale to je na tom to najkrajšie, pretože ak toto všetko zažiješ, tak ťa máločo zlomí. Odkaz fotky? Aj ten najväčší stokár bez koruny a podpory si môže splniť sen, aký len chce.”

patrik

Zdroj | Foto: Instagram
[/sociallocker]