Patrik Rytmus Vrbovský (42) to opäť raz poriadne schytal. Český redaktor ho verejne vysmial tak, ako si to nedovolí len tak hocikto. Počastoval ho aj nadávkami a vrelými osloveniami…

Rytmus si momentálne užíva Maledivy so svojou snúbenicou Jasminou (29). Z dovolenky neváhal ani po prvýkrát zverejniť jej bujný výstrih, ktorý doposiaľ ostával pred zrakmi verejnosti skrytý. Rodinnú idylku s tehotnou kráskou ale zrejme narušia poriadne ostré slová českého redaktora, ktorý sa do neho obul tak, ako si to doposiaľ dovolil len málokto. Pre oživenie pamäte, Rytmusa si v minulosti podala napríklad česká stylistka a neskôr ho zotrela ako malé dieťa manželka Paľa Drapáka.

Rapera má v zuboch určite viac ľudí, dôkazom čoho je aj český portál Expres, ktorý Patrika doslova odrovnal. Ich redaktor mu adresoval tvrdé nadávky a v niekoľkých častiach vyjadril, čo si o sebavedomom hudobníkovi myslí: “Opakovať stále dookola varianty slov “ko**t” a “j**e” po čase omrzí. Občas sa vyplatí prečítať si viac než len leták Lidlu,” obúva sa na úvod do raperovej slovnej zásoby.

Nitku však nenechal suchú ani na jeho okázalom predvádzaní majetku: “Ste nápaditý a svoje dievča vezmete, ako inak než biznis triedou, pričom sa 15-krát odfotíte, na Maledivy. Wow. Spadla nám všetkým sánka,” poznamenáva ironicky. Za tým všetkým ale vidí u rapera, paradoxne, málo sebavedomia: “Je to stále ten ustrašený malý chlapec zo sídliska, ktorý zúfalo kope okolo seba. Zdravo sebavedomý muž nepredvádza to, čo robí slovenský raper. Neistotu maskuje za vodopád sprostých slov a argumentačné prázdno za batériu urážok,” uzemňuje Rytmusa.

Rytmusovi naložil český redaktor

Napokon mu to nedá a vyjadrí sa aj ku odvážnym rečiam Patrika o svojom otcovstve: “A vety typu “Cítim, že som pripravený na rolu najlepšieho otca.” To je najlepší spôsob, ako sa ním nestať…,” zasadzuje mu jeden z posledných úderov. Nakoniec ho aspoň pochváli za úsilie, ktorým si dokázal zarobiť slušné peniaze, no aj tu dá raperovi jemné odporúčanie: “Áno, snahu a usilovnosť mu nemožno uprieť, to všetka česť. Nešlo by to ale trochu inak? Na základke, keď chcete urobiť dojem na dievča dobré, ale po štyridsiatke?

Zhrnutie pohľadu redaktora na rapera je jasné, pričom za všetko hovoria nasledovné slová: “Jazykom jeho kmeňa by sa chcelo povedať: Je to ko**t. To vlastne dokazuje každý deň a je v tom sakra dobrý!,” zaklincuje názor, a zároveň dodáva, že jeho správanie môže ovplyvňovať aj Jasminu: “Je to škoda, robí tým hanbu nielen sebe, ale aj svojej milovanej.” Tieto šokujúco úprimné slová zrejme neostanú dlho bez odozvy…

Tieto slová Rytmus zrejme len tak nepredýcha…

Zdroj: expres.cz │ Foto: Instagram