Rytmus si pred pár dňami strihol boxerský zápas s Marpom, ktorý sa preňho skončil prehrou 3:0. Box ale sledovali aj bývalé farmárky, ktoré raperovi poriadne naložili potom, čo si všimli trápny detail…

Rytmus sa pred pár dňami postavil do ringu proti bývalému thajskému boxerovi Marpovi, ktorý napokon zvíťazil a odniesol si výhru s výsledkom 3:0. Rytmus síce trikrát takmer skončil potom, čo dostal nakladačku a rozhodca ho musel odpočítavať, napokon ale vydržal až do konca a nevzdal sa.

Bývalé farmárky si však okamžite všimli trápny detail, ktorý neváhali zverejniť na sociálnej sieti. Janka Kállayová upozornila na raperove “faldy”, ktoré by sa podľa nej na jeho bruchu po tvrdom tréningu nemali v žiadnom prípade objaviť: “Ja nechcem mudrovať, ale spieval si o tlstých škaredých bohatých a kukni sa, čo máš na bruchu. OMG, to je čo, nová pneumatika? By som sa hanbila ísť s takým bruchom, prepáč,” zvozila Patrika.

Hoci svoj status neskôr zmazala, pridala sa k nej aj Monika Haklová: “Hrozné má to brucho, preboha,” neskrýva zdesenie bývalá farmárka. Okamžite sa dočkala aj odpovede od Janky, ktorej sa Rytmusova postava vôbec nepozdáva: “Monika, nech mi nikto nerozpráva, že za rok a pol nerysoval. Veď ja trénujem dva mesiace, behanie nepočítam a mám brucho po pôrode ako 18-ročná,” rozhorčuje sa blondínka. Obidve farmárky si pritom udržiavajú ukážkovú postavu a teraz je už len otázkou, či sa na ich adresu vyjadrí aj samotný raper.

Exfarmárky vysmiali Rytmusove faldíky

Monika Haklová sa pýši výbornou postavou
V Rakúsku precvičuje piloxing
Janka Kallayová sa rovnako venuje cvičeniu
Po pôrode má opäť dokonale štíhle brucho

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, Instagram, TV Markíza, YouTube