Pred pár hodinami sa prehnala slovenskými médiami doslova tsunami a v hlavnej úlohe nebol nik iný ako raper Rytmus. Za jeho vulgárne označenie známeho rockera Paľa Drapáka si vyslúžil od jeho manželky tvrdý odkaz. Neostane ale len pri ňom. Aha, čo sa chystá na rapera!

Len pred pár hodinami sa médiami prehnala smršť potom, ako Rytmus v novom texte označil rockera Paľa Drapáka za „j*blého“. Urážka nenechala chladnou Paľovu manželku Jeanette, ktorá to raperovi vytmavila tak, ako ešte doposiaľ nikto. Označila ho za „sopliaka“ a Jasmine odporučila, aby si rýchlo zbalila kufre a utekala kade ľahšie, kým jej nezničí kariéru.

Rytmus ale na svoju reakciu tiež nenechal dlho čakať a na svojom Instagrame zavesil provokatívnu odpoveď, pričom sa k nemu neskôr pridal aj Čistychov, ktorý manželskej dvojici odkázal, aby si „nebrali do úst niečo, čo tam nevedia strčiť po koreň“. Paľo Drapák ale zrejme neplánuje nechať veci len tak a pre Nový Čas priznal, že chystá nepríjemnú dohru: „S tým človekom sa nemám o čom baviť, keď niečo také urobí, musí vedieť, že za to môže niesť aj následky a nemyslím len právne,“ uvádza rocker, ku ktorému sa pridáva aj jeho manažér Peter Kramár: „V rámci vzniknutej situácie určite ešte zvážime aj právne kroky,“ doplňuje.

Je tak možné, že Rytmus sa neocitne na súde len kvôli svojmu konfliktu s bulvárom po klamlivej informácii o Jasmininom tehotenstve, ale aj na opačnej strane, kde bude musieť vysvetľovať, prečo urážal známeho hudobníka. Jedným z možných vysvetlení je ale aj netradičné promo k novému CD, keďže Rytmus sa už na Instagrame stihol pochváliť úspechom, ktorý mu táto vulgárna „vojna“ priniesla: „Táto pi*ovina mi dnes zarobila 4 000 eur. Díky za promo, poprosím viac,“ mení rétoriku, keďže ešte nedávno si na svoje fotografie pridával odkazy, ktorými chcel šíreniu jeho fotiek zabrániť.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook