Rytmus mal minulý utorok autonehodu na zapožičanom Nissane GTR, ktorý vyletel do priekopy. Aj keď držal raper bobríka mlčanlivosti, rozhodol sa o incidente prvýkrát prehovoriť. Tieto slová myslí naozaj vážne?

Rytmus sa odjakživa rád pochválil drahými hodinkami, teniskami a v neposlednom rade aj autami. Na jeho Instagrame nechýbajú pravidelné videá, ktoré nahráva práve počas jazdy. Na tých nechýba hudba, ktorú aktuálne počúva, zábery s jeho Jasminou či múdra o živote, ktoré sa za svojich 41 rokov naučil.

Jazda na zapožičanom Nissane GTR, kedy sa práve presúval na svoj pravidelný boxerský tréning, sa raperovi ale poriadne vypomstila. Patrik skončil v priekope, hoci mal šťastie a nič vážnejšie sa mu nestalo. Slováci ho po tomto počine poriadne zvozili, no on si nad celým incidentom príliš hlavu neláme.

Na svojom profile prezradil, čo sa v osudný utorok stalo: “Minulý utorok som chytil na D1 v hustom daždi aquaplaning. Našťastie sa nikomu nič nestalo, takže šecko ok. Odniesol si to ľahko zadný nárazníček. Auto je poistené, takže žiadne fatálne následky,” odľahčuje situáciu. Na záver ale zrejme mnohým ľuďom zdvihne svojím vyjadrením tlak: “Keďže sú Repíky starej matere populárne a mám tu veľa followerov a ľudia ma majú radi, tak som dostal ďalšie sponzorské autíčko,” chváli sa Patrik a nechýba ani fotka s vysmiatou tvárou a novučkým červeným BMW M3.

Rytmusov požičaný Nissan skončil v priekope

Raper sa pochválil novým sponzorským BMW

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook/SOSteam