Rytmus patrí k najkontroverzenjším šoubizovým postavám slovenskej hudobnej scény. Aj keď má množstvo fanúšikov, existuje veľká skupina ľudí, ktorí ho, naopak, v láske nemajú. Do očí im bijú najmä raperove vulgarizmy, ktoré sa po rokoch rozhodol vysvetliť…

Rytmus patrí ku kontroverzným postavám slovenského šoubiznisu a kým jedni ho milujú, iní ho nenávidia. Žlč dvíha Slovákom najmä vyjadrovaním nadávok a vulgarizmov, bez ktorých sa nezaobíde žiadny jeho song. Proti tomu sa ohradzujú najmä rodičia, ktorých deti k raperovi vzhliadajú ako k idolu či vzoru. Aj práve za to schytal poriadny náklad od českého redaktora, ktorý si ho podal ako nikto.

Raper sa ale konečne rozhodol svojim fanúšikom vysvetliť, prečo používa tak veľa kontroverzných slov. Odpovedať sa podujal po otázke, ktorú mu položil práve jeden z nich: “Prečo rozprávate tak vulgárne?” znela otázka, ktorú si zrejme kladú mnohí.

Patrik ale neostal nič dlžný svojej prostorekosti a na otázku odpovedal svojím vlastným štýlom: “Pretože ma nebaví byť nasilu sofistikovaný farizejský intelektuál.” Nie sme si istí, či človek, ktorý dokáže nahradiť slovíčko “je*ať” iným slovesom, je automaticky aj pokrytec, no jedno je isté. Rytmus sa svojho štýlu nevzdá a za pravdu mu okamžite dala v komentároch aj Zuza Plačková.

Rytmus vysvetlil svoje vulgarizmy….

Zdroj │ Foto: Instagram