Patrik Rytmus Vrbovský (42) sa prezentuje ako pokojný človek, ktorý je nad vecou, no občas aj jemu dôjde trpezlivosť. Po žalobe, ktorú plánoval adresovať známemu bulváru, sa odhodlal zakročiť aj voči slovenskému spevákovi.

Rytmus sa na verejnosti prezentuje ako človek, ktorý sa len tak nenechá rozhádzať, no pred niekoľkými týždňami došla aj jemu trpezlivosť. Raper naposledy hovoril o súde v súvislosti so známym bulvárom, ktorý mal nepravdivo informovať o tehotenstve Jasminy. Najnovšie sa ale obul do kontroverzného slovenského speváka Martina Jakubca (35).

Ten ešte v júli zmizol zo sociálnych sietí potom, ako jeho profil nahlásil raper P.A.T. so svojimi fanúšikmi. Interpret šlágrov si pravidelne brával na mušku práve Rytmusa a jeho rodinu, a dokonca neváhal zosmiešňovať ani meno prvorodeného syna Sanela. Patrik pred fanúšikmi začiatkom septembra tvrdil, že Martina nesleduje, a teda nevie, čo všetko o ňom rozpráva. Napokon sa ale ukázalo, že Rytmus nepredýchal, keď sa jeho meno objavilo v súvislosti s Jakubcovým najnovším hitom Da-Da-Darinka.

Už v septembri dorazila k Jakubcovi podľa informácii Plusky žaloba, podľa ktorej má Vrbovský zaplatiť 33 eur súdny poplatok, kým žalovaný Jakubec má z YouTube kanálu pri pesničke o istej Darinke vymazať slovo „ft. Rytmus“. Jakubec napokon „venovanie“, ako to nazval, vymazal, hoci popiera, že by rytmusom myslel práve slovenského rapera. „Môj videoklip žiadnym spôsobom nehovorí o Rytmusovi ako osobe. V mojom prípade bolo slovo Rytmus použité ako opisné spojenie tempa hudby,“ uviedol. Napokon si ešte do Rytmusa rýpol záverečným odkazom. „Ako hudobník nemá pre mňa žiadnu výpovednú hodnotu. Nemá to melodickosť ani rytmickosť, trhá mi to uši. Mal dobrú východiskovú pozíciu a chytil do rúk dobrý marketing. Jednoducho sa vedel predať,“ opíše na záver v skratke Rytmusovu kariéru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Martin Jakubec, Instagram/Martin Jakubec, rytmusking