Rytmus (41) síce pôsobí ako absolútny flegmatik, no aj jemu dokážu prasknúť nervy. To je aj najnovší prípad, kedy sa raper dokonca chystá priamo na súd. Za všetkým je jeho milovaná Jasmina a ich údajné “dieťa”!

Rytmus sa na verejnosti prezentuje ako vyrovnaný a pokojný človek, no aj jemu občas prasknú nervy. Tak sa stalo aj pred pár hodinami, keď na svojom instagramovom účte zverejnil ostrý odkaz pre bulvárny denník. Ten totiž zverejnil nepravdivú informáciu o Jasmininom tehotenstve, čo Rytmusa vytočilo na maximum.

Tentokrát to ale neostane len pri nahnevanom komentári a raper poženie celú vec pred súd: “Špekuláciám je koniec, IDEME SA SÚDIŤ!!! Podľa tohto klamárskeho a intrigárskeho časopisu, či čo to je, je Jasmina už druhýkrát tehotná. PS: Ľudia, nenechajte sa o*ebávať,” odkazuje Patrik, ktorého toto klamstvo o Jasmine presvedčilo, aby rázne konal.

Svojimi slovami zároveň vyvrátil, že by Jasmina čakala bábätko a v najbližších týždňoch bude mať zrejme o zábavu postarané. Len nedávno sa pritom špekulovalo aj o súdnom spore Markízy, ktorá mala údajne na rapera poslať právnikov kvôli hanlivým výrazom na adresu ich moderátorov. Rytmus však tieto tvrdenia poprel a ako dôkaz uvádza aj svoje nadchádzajúce účinkovanie v Adelinej Chart Show so slovami, že jeho pozvanie zatiaľ nikto nezrušil.

Rytmus sa ide súdiť s bulvárom kvôli informáciám o Jasmininom tehotenstve
Údajne nemá žiadny spor s Markízou potom, čo sa hanlivo vyjadril na ich moderátorov

Zdroj | Foto: Instagram, TV Markíza