Deväťnásobná zlatá slávica a jedna z najúspešnejších speváčok v histórii českej pop-music, textárka, moderátorka aj herečka Hana Zagorová momentálne bojuje. Nie však o ďalšie ocenenie, ale za vlastný život. V noci ju odniesla sanitka v sprievode polície!

Hana Zagorová prekonala Covid-19 ešte v roku 2020, jej zdravotný stav však infekčné ochorenie značne naštrbilo. Bola nútená zrušiť koncert v Lucerne pri príležitosti svojich 75. narodenín, pričom ho preložila na december, no aktuálne sa nevie, čo bude nasledovať.

Ako totiž informoval portál tn.cz, pri dome speváčky zasahovali záchranári aj polícia. Hanu pri vedomí previezli do jednej z pražských nemocníc a jej manžel musel zrušiť koncert vo filharmónii v Košiciach, aby mohol byť s ňou.

Hana aktuálne zverejnila oznam na svojej oficiálnej stránke: „Moji milí, od včerajšieho večera som v nemocnici, pretože môj zdravotný stav sa nelepší a pretrvali problémy spojené s postcovidovým syndrómom. Páni doktori a vlastne úplne celý personál robia všetko, aby som bola zas v poriadku. Verím, že je všetko na dobrej ceste a teším sa na vás. Vaša Hanka.“ Prajeme všetko dobré.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tn.nova.cz | Foto: zagorovahana.cz, YT/Paul reši