S malo hrdinkou sa lúčila celá nemocnica: TOTO vám vtisne slzy do očí!

Dátum:

Pre každého človeka je nepochybne mimoriadnou stratou, ak mu zomrie niekto z rodiny, no najväčšia bolesť je prežiť svoje vlastné dieťa. Rodičia takmer dvojročnej dcérky museli však aj napriek utrpeniu urobiť jedno z najťažších rozhodnutí v živote.

Mladý pár Meagan a Paul sa tešili zo svojej dcérky Coralynn presne 21 mesiacov. Po čase ju však začali trápiť vážne zdravotné problémy a lekári nakoniec zistili, že dievčatko bojuje s vírusom parainfluenzy. Po piatich dňoch bola rodičom zdelená zdrvujúca správa, keďže ich milovaná dcérka bola klinicky mŕtva.

Skormútená dvojica sa napriek bolesti rozhodla podpísať dokumenty o darcovstve orgánov, vďaka čomu ich malá princezná zachránila život trom ľuďom. Predtým, než jej v operačnej sále vyoperovali srdce, obličky a pečeň, ju lekári odprevadili na poslednej ceste. Rozlúčka je zachytená vo videu a dodnes ho videlo neuveriteľných 9 miliónov ľudí.

Sme presvedčení, že zo záberov z poslednej rozlúčky sa vám budú tisnúť slzy do očí. „Či je to vaša matka, váš brat alebo dieťa, máte šancu, aby ich posolstvo aj po smrti žilo v iných,“ odkázala celému svetu trúchliaca matka. Neskôr sa ukázalo, že Coralynn skutočne zachránila tri nevinné životy. Srdce dostal ročný chlapček, pečeň rovnako staré dievčatko a obličky zachránili 41-ročnú ženu.

Zdroj: y105fm.com  |  Foto | Video: YouTube

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...