Herečka Elena Podzámska (44) šťastie v láske stále nenašla. Je známe, že medializovaný vzťah s tanečníkom Matejom Chrenom stroskotal. Ďalší jej bývalý partner si dokonca vzal ženu, ktorá je takmer o 20 rokov mladšia ako Elena!

[sociallocker]Obaja muži, s ktorými Elena tvorila pár sú teraz šťastne zadaní. Len Elena stále nikoho nemá. S kameramanom Máriom Ondrišom (42) im to podľa jej slov klapalo. Podzámska povedala, že jeden pre druhého majú pochopenie. Tomu však dala košom, keď v tanečnej šou Let’s Dance spoznala Mateja Chrena. Mário vraj rozchod niesol veľmi ťažko. Elena ho urazila dokonca aj v médiách.  „On je taký neprítulný typ. Nevedel mi dokázať lásku. Možno vychádza z jeho povahy, že nedáva tieto veci najavo, ale mne to veľmi chýbalo,“ píše pluska.sk. Bývalý partner, ktorého odkopla kvôli Chrenovi, si už svoju vyvolenú našiel. Je ňou iba 27-ročná kráska Iveta Olexová.

Elena ho nechala kvôli inému, dnes už má šťastnú rodinu

Tá sa ukázala aj vo finále Miss Universe 2013. Elenu tak vymenil za oveľa mladší kúsok. V júli 2014 sa z nich stali manželia a pred rokom sa im narodilo dieťa. Okrem vzťahu s Matejom Chrenom a Máriom Ondrišom, ktorí už našli šťastie inde jej nevyšiel ani vzťah s moderátorom a novinárom Michalom Havranom. Dúfajme, že je len otázkou času, kedy aj Elena nájde muža, ktorý už bude naozaj ten osudový.

Zdroj: pluska.sk | Foto: commons.wikimedia.org, Facebook [/sociallocker]