Už o pár dní sa dozvieme, ktorý z farmárov získa vytúženú výhru v podobe 75 000 EUR. V hre sú ešte Miro, Dávid, Lucia a Vlaďa. O tom, ako bude vyzerať finálová dvojica, rozhodli ostatní exfarmári. Na statok dorazili všetci okrem Milana. 

Na farme prepukla nefalšovaná a úprimná radosť po tom, ako sa na miesto činu vrátili všetci exfarmári. Ich úlohou bolo zvoliť farmára, ktorý postúpi priamo do finále o rozprávkovú výhru.

Po príchode vypadnutých farmárov sa otvárali aj staré kauzy, hlavne vzťah Dávida s Lulou alebo nenávisť medzi Zuzanou a Janou.

Kvetka pri stole každému jednému exfarmárovi položila otázku, kto si z aktuálnej štvorice najviac zaslúži postúpiť do finále. Ako prvá volila Janette, ktorá si vybrala kamarátku Luciu. Ďalej Roman označil prekvapujúco Mira. Jano dal svoj hlas Dávidovi. Nasledovala Zuzana, ktorá si nečakane zvolila Dávida. Jana Brezinová posúvala do finále Mira. Ďalší hlasujúci Marcel a Lula zahlasovali za Dávida. Exfarmárke Alene bol najviac sympatický Miro. Kaderník Niko odovzdal svoj hlas taktiež Mirovi.

Hlasovanie dopadlo remízou. Miro aj Dávid získali po štyri hlasy, a preto nasledovalo ďalšie hlasovanie. Exfarmári mali voliť medzi dvomi spomínanými chlapmi. 2. kolo hlasovania mala rozhodnúť Janette. V dokrútkch na nasledujúcu časť však nebol v mlynárskom oblečení Miro. To znamená, že zrejme on postúpil priamo do finále.

Foto: Facebook