Jedným z príbehov poslednej časti jojkárskej relácie V siedmom nebi bol aj príbeh Matúša, ktorý pomocou výroby mydielok pomáha rodičom pri získavaní financí pre svojho postihnutého brata Jakuba.

10-ročný Matúš, ktorý chodí do školy pre nadaných žiakov, si vymyslel unikátny spôsob zarábania peňazí. Vyrába malé mydielka, v ktorých sa nachádzajú hračky. Skvelá metóda ako naučiť malé deti umývať si ruky pred a po jedle. Zárobky z predaja dáva svojim rodičom na starostlivosť a hlavne kúpu plienok pre svojho o sedem rokov staršieho brata Jakuba, ktorý trpí detskou obrnou.

Prečítajte si tiež: Tajomstvo relácie v Siedmom nebi ODHALENÉ: O tomto diváci doteraz nevedeli!

Pozornosť na túto rodinu upriamila Alenka, ktorá osobne nepoznala žiadneho člena z rodiny. O ich ťažkom osude sa dozvedela prostredníctvom Facebooku. Samotný Vilo v relácii priznal, že s podobnou situáciou sa ešte nestretol. Rodina vynaliezavého Matúša, ktorého snom je stať sa guvernérom Národnej banky Slovenska, si tak teraz finančne prilepší. Jeho mydielka sa totiž odteraz predávajú v každej predajni 101 Drogerie, ktorá je hlavným sponzorom programu V siedmom nebi.

Zdroj|Foto: TV JOJ