Šoubiz S týmto tehotná nebude: Knechtovej EX sa pochválil novou priateľkou!

S týmto tehotná nebude: Knechtovej EX sa pochválil novou priateľkou!

Je tomu len zopár hodín, čo Katarína Knechtová, jedna z najúspešnejších domácich speváčok, zverejnila snímku s tehotenským bruškom. A ako sa zdá, na poli lásky nezaostáva ani jej bývalý partner!

Bývalá porotkyňa hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar 5 sa iba pred pár hodinami pochválila na sociálnej sieti Instagram nečakanou novinkou. Speváčka tu zverejnila snímku s výrazným bruškom, a aj keď mnohí polemizujú o tom, či je skutočne tehotná, Prešovčanka sa k téme ani ku gratuláciám doposiaľ nevyjadrila. K fotografii, kde je v čiernom obtiahnutom tričku, dopísala len stručné: ,,Takí sme,“ pričom o detailoch stále mlčí.

Aj keď nevedno, s akým mužom trávila Katarína posledné týždne či mesiace, jej vzťah s bývalým Superstaristom vyvolal na verejnosti množstvo vášní. V čase, kedy totiž speváčka sedela v porote obľúbenej šou, podľahla čaru mladého umelca, ktorý však bojoval s vlastnými démonmi. Slovenská kráska napokon vzťah ukončila a Petr sa odhodlal na špecializované liečenie zo závislosti.

Paradoxne, práve v okamihu, kedy Knechtová publikovala svoju snímku s tehotenským bruškom, mladý Čech zverejnil záber s novou partnerkou. Tou má byť istá Zuzana, s ktorou si Borkovec prejavuje na sociálnej sieti výraznú náklonnosť. Žeby konečne našiel svoje šťastie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/petrborkovec_official, katarinaknechtovaofficial