Mala ťažké depresie, nevedela sa hýbať a zúfalstvo v nej narastalo každým dňom. Presne tak sa cítila žena s morbídnou nadváhou, ktorá bola v minulosti označená za najťažšiu ženu sveta. Dnes je to však minulosť, keďže Pauline zmenila svoj život od základov.

Pauline Potterová sa tesne pred 50-kou rozhodla pre radikálny krok a prihlásila sa do programu Dr. Younana Nowzaradana, ktorý pomáha ľuďom so znížením váhy. Číslo, ktoré sa ukázalo na váhe, šokovalo aj jeho, keďže staršia dáma vážila na začiatku svojej premeny neuveriteľných 291 kilogramov. V roku 2011 bola oficiálne zapísaná do Guinnessovej knihy rekordov ako najťažšia žena na svete.

Rodáčka z Kalifornie sa pomaly zabíjala a jej syn sa musel stať jej hlavným opatrovateľom. Počas zmeny životného štýlu bola niekoľkokrát hospitalizovaná kvôli prasknutému vredu či závislosti na liekoch. Bola to strastiplná cesta plná neúspechov, i keď absolvovala operáciu bypassu žalúdka. Samotný lekár to chcel s obéznou ženou vzdať.

Pauline napokon našla rovnováhu a získala kontrolu nad svojimi stravovacími návykmi. Podarilo sa jej schudnúť úžasných 149 kilogramov a dodnes žije v Texase, aby bola pod kontrolou lekára. Taktiež absolvovala niekoľko operácií na odstránenie kože. Dnes vyzerá fantasticky a naďalej pokračuje na svojej ceste zmeny životného štýlu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: realitytitbit.com  |  Foto: YT/HowToBeASlimGirl, FB/Pauline Potter