V sobotu, 10. septembra si svoje “áno” povedali redaktorka TV Markíza Veronika Ostrihoňová a speaker Fun rádia Matej “Sajfa” Cifra.

[sociallocker]Krásna markízačka Veronika Ostrihoňová tvorí s Matejom “Sajfom” Cifrom vzťah už dlhých sedem rokov. Svoju lásku sa preto rozhodli spečatiť aj svadbou, na ktorú sa obaja veľmi tešili už niekoľko mesiacov. Svoje “áno” si síce povedali už pred týždňom v Zichyho paláci v Bratislave v prítomnosti súrodencov, no bolo to čiste len z úradných dôvodov, pretože svoju svadbu plánovali pod holým nebom v priestoroch Chateau Horálec v Českej republike.

Veronika si ponechala svoje priezvisko, pretože ju ovplyvnili americké zvyky, kde je normálne, že si žena po svadbe ponechá svoje priezvisko alebo obidve. Keďže Veronikino priezvisko je dosť dlhé, nechcela ho viac predlžovať.

Všetky organizačné veci vyriešila Veronikina kamarátka, ktorá pracuje v českej eventovej agentúre a s organizáciou svadby má dobré skúsenosti. Svadobnej hostiny sa zúčastnilo 130 hostí, medzi ktorými nechýbala rodina a kolegovia z televízie či rádia. Svadba sa niesla v duchu tradícií, nechýbalo rozbíjanie taniera či prenášanie nevesty cez prah. Veronika všetkým vyrazila dych svojimi svadobnými šatami, o ktoré sa postaral módny návrhár Boris Hanečka a detaily doladil stylista Andrej Kusalik. Mladomanželom prajeme veľa šťastia a najmä lásky! 🙂

 

 

 

 

 

sa

 

 

 

Foto: Instagram, Facebook
[/sociallocker]