Moderátor Matej Sajfa Cifra mal zjavne blbý deň. Obľúbenú tvár Fun radia totiž zastavila počas jazdy polícia. Sajfa však vypenil a policajtom nabonzoval na Rytmusa, čo robí za volantom. Hrozí raperovi za túto frajerinku pokuta?

Sajfa patrí k známym moderátorom, ktorí sa neboja urobiť si srandu z čohokoľvek či kohokoľvek. Úsmev mu ale zrejme zamrzol potom, ako spoza volantu natáčal streamové video pre fanúšikov na Instagrame. S mobilom v ruke pri šoférovaní ho totiž zastavili policajti a celú akciu Sajfa zverejnil aj na svojom verejnom profile.

Vtipkár napokon dostal pokutu vo výške 50 eur, no neostalo len pri tom. Moderátor sa rozhodol pri vlastnom prešľape nabonzovať slovenských raperov, ktorí si mobilné videá natáčajú za volantom pravidelne: “Ale ja som netelefonoval, robil som iba stream,” tvrdil Sajfa policajtovi, ktorý mu odvetil so zvýšeným hlasom: “Ale držali ste telefón v ruke!” Sajfa sa nenechal odbiť a zahlásil: “Rytmus to robí, Pil C to robí, Ego to robí… A môže sa toto stať mne? Asi druhýkrtát som spravil takýto stream…. Ale keď Rytmus ide v tom svojom Bentley a strímuje, on ide, on nestojí!” rozčuľoval sa Sajfa, ktorý tak Rytmusovi a ďalším možno zavaril na pokutu.

Sajfa pred policajtami nabonzoval Rytmusa
Rytmus pravidelne zverejňuje videá pri šoférovaní

Zdroj │ Foto: Instagram