Sajfa odhalil súkromie: Detailné prípravy Ostrihoňovej na svadbu roka i dar pre Vinczeovcov!

Dátum:

Kto by to bol ešte prednedávnom povedal, že Adele Banášovej, ktorá si v septembri minulého roka užívala ako single slečna zábavu na Sajfovej svadbe, zaznejú o pár mesiacov neskôr svadobné zvony? Sympatická blondínka na nej chytila nevestinu kyticu a okrem toho sa zblížila aj s láskou svojho života, Viktorom Vinczem! A čo na to manželia, ktorí im svojou svadbou doslova zmenili život?

Matej ,,Sajfa“ Cifra, ktorý sa ako vloger na YouTube teší mimoriadnej popularite, sa pri príležitosti kolegyninej svadby rozhodol natočiť tematický vlog, v ktorom sa venuje najmä svojej krásnej manželke Veronike Ostrihoňovej a svadobnému daru pre Vinczeovcov. Vtipný moderátor sa rozhodol novomanželom venovať jedinečný obraz, ktorý zachytáva ,,prvú iskru“ medzi zaľúbencami.

,,Najsledovanejšiu spoločenskú udalosť tohto roka sme si pochopiteľne nemohli nechať ujsť! A títo dvaja láskaví milí ľudia ďakujú tak trošku aj nám za to, že nakoniec skončili spolu… Čo vám poviem – ľudia, príbehy emócie… Držíme vám palce. Nech ste spolu šťastní!“ napísal k svojmu 99. vlogu Sajfa. Ak ste boli z Veroniky tak mimo ako my, jej prípravy na svadbu sa vám budú zaručene páčiť! :)

Foto/Video: YouTube

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...