Kto by to bol ešte prednedávnom povedal, že Adele Banášovej, ktorá si v septembri minulého roka užívala ako single slečna zábavu na Sajfovej svadbe, zaznejú o pár mesiacov neskôr svadobné zvony? Sympatická blondínka na nej chytila nevestinu kyticu a okrem toho sa zblížila aj s láskou svojho života, Viktorom Vinczem! A čo na to manželia, ktorí im svojou svadbou doslova zmenili život?

Matej ,,Sajfa” Cifra, ktorý sa ako vloger na YouTube teší mimoriadnej popularite, sa pri príležitosti kolegyninej svadby rozhodol natočiť tematický vlog, v ktorom sa venuje najmä svojej krásnej manželke Veronike Ostrihoňovej a svadobnému daru pre Vinczeovcov. Vtipný moderátor sa rozhodol novomanželom venovať jedinečný obraz, ktorý zachytáva ,,prvú iskru” medzi zaľúbencami.

,,Najsledovanejšiu spoločenskú udalosť tohto roka sme si pochopiteľne nemohli nechať ujsť! A títo dvaja láskaví milí ľudia ďakujú tak trošku aj nám za to, že nakoniec skončili spolu… Čo vám poviem – ľudia, príbehy emócie… Držíme vám palce. Nech ste spolu šťastní!” napísal k svojmu 99. vlogu Sajfa. Ak ste boli z Veroniky tak mimo ako my, jej prípravy na svadbu sa vám budú zaručene páčiť! 🙂

Foto/Video: YouTube