Prostorekého a vtipného moderátora Mateja ,,Sajfu“ Cifru poznáme ako človeka, ktorý okamžite povie to, čo mu príde na um bez dlhšieho premýšľania. Možno sa aj práve z tohto dôvodu stal milovanou, no zároveň zatracovanou osobnosťou slovenského šoubiznisu. Podľa jeho mladíckeho správania by však málokto uveril, že nedávno oslávil významné jubileum.

Sajfa pred pár dňami spoločne so svojou tehotnou manželkou Veronikou, blízkou rodinou a priateľmi oslávil 40-te narodeniny. Pompézna párty sa konala v jednom z bratislavských hotelov a moderátor v ten večer doslova spamoval Instagram fotografiami a videami z osudného večera, netušiac, čo ešte príde.

V priebehu žúrky si v jednej chvíli slovo zobrala budúca mamička, ktorá venovala milovanému manželovi pár milých slov. Následne všetkých prítomných poprosila, aby sa išli pozrieť pred hotel, kde čaká na rádiového spíkra prekvapenie. Najväčší výraz zmätenia mal práve Sajfa, ktorý do poslednej chvíle netušil, aký veľkolepý dar je pre neho pripravený.

Rodina a priatelia sa totiž vyzbierali a oslávencovi darovali auto v hodnote 15-tisíc eur. „Darček od celej rodiny a od kamarátov. Každý prispel. Som hotový. Dojatý. Ročník 2006,“ napísal budúci otecko na sociálnej sieti. Je tak možné, že známeho moderátora už čoskoro uvidíte brázdiť bratislavské ulice v novom ,,fáre“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/sajfa  |  Foto: Instagram/sajfa, Instagram/veronikaostrihonova, Facebook/Sajfa