Počas odovzdávania cien OTO 2018 sa na pódiu ukázala aj Hana Gregorová (65), ktorá sa v poslednej dobe preslávila najmä svojimi milostnými aférami s omnoho mladšími mužmi. A takúto príležitosť rypnúť si do nej, si Sajfa jednoducho nemohol nenechať ujsť. Lenže nakoniec to vypálilo celkom inak. Hana mu totiž uštedrila miernu podpásovku, po ktorej ostal najprv obarený a na chvíľu sa nezmohol na slovo. 

Hana prišla počas slávnostného večera odovzdať cenu v kategórii herec a tak sa zrazu ocitla zočí voči moderátorovi Sajfovi. Samozrejme, ten si neodpustil uštipačnú poznámku adresovanú na jej nedávnu mileneckú aférku s mladým Ondřejom Koptíkom, ktorá sa iba pred pár mesiacmi verejne prepierala.

Ohrdnutý exmilenec Ondřej sa totiž postaral o riadny mediálny škandál, keď verejne opisoval pikantnosti z ich intímneho života. Hana sa po tomto ,,uragáne” načas stiahla do ústrania, keďže sa to neblaho odzrkadlilo aj na jej zdravotnom stave. No dnes sa už cíti nad tým všetkým povznesená a opäť sa ukazuje v spoločnosti.

hana gregorova kupila milencovi auto

Keď sa jej moderátor večera Matej Sajfa Cifra opýtal ako sa jej darí, Hana sa pousmiala a potmehúdsky odvetila: „Mne sa darí výborne. Viete, je to trochu ťažké, ale ja toho unesiem veľa. Preto som bola vybraná, aby som odovzdávala cenu v tejto kategórii. Pretože ako viete, zajačikovia sú môj koníček,“ šokovala divákov počas priameho vysielania.

Sajfa si následne nenechal ujsť príležitosť a otvorene sa spýtal, či aj on spadá do jej kategórie. No Hana ho hneď odpálkovala slovami:  „Nechcem vás uraziť, ale nikdy ste neboli.”

Sajfovi to nedalo a vyzvedal od nej, či je toto jej negatívne konštatovanie adresované na jeho osobu a ohrdnuté ego, otázkou financií alebo výzoru. Gregorová mu na to šplechla do tváre, že je málo škandalózny na to, aby bol pol roka v bulváre. Moderátor jej následne zložil kompliment, že napriek tomu, čím si v uplynulých mesiacoch prešla, vyzerá výborne.

Duchaprítomná Hana si to vysvetlila po svojom a uštipačne poznamenala „To má byť návrh?” Sajfu táto odpoveď najprv úplné ochromila, no vzápätí už ukazoval svoju obrúčku so slovami, že sa mu páči jej ostrosť a priamosť.

Tým sa skončila vtipná prestrelka a následne už Gregorová odovzdávala cenu pre najlepšieho herca.

Foto nájdete TU.

Foto: Instagram