Matej Cifra (39) a jeho manželka Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) oznámili len nedávno svetu svoju radostnú novinku. „Sajfovci“ sa onedlho stanú prvýkrát rodičmi, no sympatická plavovláska potvrdila aj šokujúcu novinku. V rádiu dostala nečakaného padáka!

Sajfa a jeho manželka Veronika ohlásili pred pár dňami tú najkrajšiu novinku. Dvojici, ktorá je spolu už vyše desať rokov, sa totiž onedlho narodí ich prvé spoločné bábätko, na ktoré sa nesmierne tešia. So skvelou novinkou však zároveň prišla aj jedna nečakaná.

Sympatická plavovláska totiž ešte nedávno patrila k stabilným hlasom rádia Europa 2, kde moderovala pravidelnú talkshow Smalltalk. Potom, čo sa dva týždne po sebe neohlásila poslucháčom, začali špekulácie, či za jej odmlčaním nestojí práve relatívne čerstvé tehotenstvo.

Napokon však samotná Veronika objasnila, že ide o čosi oveľa závažnejšie a v rádiu dostala padáka: „Pýtate sa ma viacerí, čo sa stalo s talkšou Smalltalk na Europe 2, a prečo uplynulé dve soboty nebola. Faktom je, že som sa nedávno dozvedela, že sa Smalltalk nové vedenie rádia E2 rozhodlo zrušiť. Nie sú to vraj témy do Europy 2, ani pre cieľovku tohto rádia,“ potvrdila šokujúcu správu Sajfova manželka. Veronika sa ale o prácu báť rozhodne nemusí, okrem množstva projektov je totiž najmä redaktorkou Televíznych novín na Markíze.

Veronika potvrdila, že na rádiu Európa 2 skončila
Jej talkshow Smalltalk vedenie odrazu zrušilo…

Zdroj │ Foto: Instagram