Veronika Cifrová Ostrihoňová a Sajfa patria k stabilným párom slovenského šoubiznisu. Po dcére Sárke, ktorá v septembri oslávila tretie narodeniny, privítali na svet aj synčeka Šimona Kolomana. S fanúšikmi sa na sociálnej sieti delia o svoje radosti, no zdá sa, že istá Slovenka potrebovala zverejniť hnusný komentár k malému dievčatku.

Moderátorské duo Sajfa a Veronika sa aktuálne teší z krásnej rodinky, keď k 3-ročnej Sáre pribudol aj synček Šimon Koloman. Svetlovláska sa na sociálnej sieti okrem spoločenských tém delí s fanúšikmi aj o súkromné zábery zo svojho života. Na tých nesmú chýbať ani jej milované ratolesti.

Zdá sa však, že jednu z komentujúcich followeriek z neznámeho dôvodu irituje Veronikina rodina, keďže jej neváhala napísať hejterský komentár, na ktorý moderátorka odpísala veľmi prívetivo. „Ľúbime sa a je nám spolu dobre. No, samozrejme, čomu Vy veríte a ako čo vnímate, je len a len na Vás. Nech sa Vám darí,“ odvetila.

Žena však nemienila s útočením prestať: „Nezožeriem ani to, že to stíhaš sama. Mám svoj názor a aj takí ľudia sme,“ odvrkla, na čo jej moderátorka popriala krásny deň. Hejterka sa však nedala odradiť a rozhodla sa udrieť na citlivú strunu, keď si kopla do maličkej Sárky: „Ešte jednu vec som zabudla. Prečo neukazujete Sáru? Dominika Cibulková v plnej paráde ukazuje svojho syna Jakubka. Jediné, čo nám napadlo, že Sára žeby bola malá zrúdička?“ spýtala sa. Ide, samozrejme, o nezmysel, keďže rozkošnú tvár Sáry už bolo na sociálnej sieti vidieť niekoľkokrát.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/veronikaostrihonova