Bývalá ministerka vnútra Denisa Saková sa v posledných týždňoch objavovala na tlačových besedách po boku expremiéra Petra Pellegriniho. Dnes je však v inej pozícií, keďže sa stala radovou poslankyňou, a predovšetkým je v opozícií.

Saková otvorene priznala, že jej nie je pochuti upozorňovať na chyby koalície, no zdá sa, že pochybností sa rýchlo zbavila. Potvrdzuje to jej najnovší príspevok, v ktorom sa poriadne obula do Igora Matoviča. Zo začiatku jeho prístup k opatreniam nazvala schizofrenickým, pričom sa údajne rozhodol pre spôsob pokus-omyl.

Bývalá ministerka vnútra následne prišla s vážnym obvinením na adresu premiéra. ,,Po jeho posledných vyjadreniach o ,,vypnutí štátu“ mi však z toho vyplýva len jedno. Nechce viac viesť zodpovednosť za tento štát a zjavne chce položiť vládu,“ napísala na sociálnej sieti.

Známa politička si iným spôsobom nevie vysvetliť, prečo by predseda OĽaNO trval na tzv. ,,blackoute“. Predsa len s jeho plánom nesúhlasia koaliční partneri, ekonómovia ani verejnosť. ,,Nemusím mať vešteckú guľu na to, aby som videla, že Igor Matovič už má zodpovednosti za Slovákov dosť a je to pre neho priveľké sústo,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Denisa Saková  |  Foto: Facebook/Denisa Saková, YouTube