Politika Saková si nechala urobiť PLASTIKU: Takto teraz vyzerá exministerka!

Saková si nechala urobiť PLASTIKU: Takto teraz vyzerá exministerka!

Denisa Saková patrí v Pellegriniho strane Hlas k menšinovému ženskému osadenstvu. O svoj vzhľad vždy príkladne dbá a okrem decentných šiat sa ukazuje na verejnosti aj s top frizúrou či make-upom. Najnovšie si nechala urobiť plastický zákrok, ktorý ju poriadne zmenil a omladil.

Denisa Saková sa z postu ministerky vnútra musela po voľbách porúčať a aktuálne sa uchádza o priazeň voličov z Pellegriniho strany Hlas. Najnovšie spolu s expremiérom ako aj Richardom Rašim vyjadrila pochybnosti o plošnom testovaní Slovenska. Niekdajšia vysokopostavená politička je jednou z mála žien, ktoré tvoria tím Hlasu.

Saková pritom vždy dbala o to, aby pred verejnosťou vyzerala upravene a decentne. K elegantným šatám si preto obvykle nechala vhodne upraviť aj účes či líčenie. Pred niekoľkými týždňami sa dokonca rozhodla podstúpiť chirurgický zákrok, hoci nešlo iba o estetickú záležitosť. „Na očnom viečku jedného oka som mala podozrivý kožný nález. Lekári vyhodnotili, že preventívne je nutné odstrániť ho. Korekcia druhého oka bola nevyhnutnou súčasťou tohto zákroku,“ uviedla pre Plusku.

Po zákroku na očnom viečku dokonca nejakú dobu nechodila do práce a aj na mimoparlamentných aktivitách strany Hlas sa zúčastňovala len so slnečnými okuliarmi. Po nadvihnutí viečok vyzerá politička oveľa mladistvejšie a sviežejšie. Veď posúďte sami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Denisa Saková PREDTÝM

Denisa Saková TERAZ

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Denisa Saková

Exit mobile version