Newyorská polícia v pondelok oznámila smutnú správu. Len 30-ročná kráska, ktorá sa v roku 2019 stala najkrajšou ženou Ameriky, je mŕtva. Prípad je vyšetrovaný ako samovražda. Kráska mala vypadnúť z obytného domu na Manhattane.

V nedeľu prišla o život bývalá Miss USA Cheslie Kryst. 30-ročná kráska bola políciou v New Yorku nájdená pod obytným domom na slávnom Manhattane. Vyšetrovateľ podľa CNN oznámil, že prípad vyšetrujú ako samovraždu a misska zrejme vyskočila z okna.

Motív jej počinu nateraz nie je známy. Kráska mala okrem titulu Miss aj titul z práva a pred vstupom do súťaže poskytovala bezplatné poradenstvo pre nespravodlivo odsúdených trestancov. Okrem toho viedla módny blog pre ženy, kde sa venovala móde do práce.

Rodina bývalej missky je zdrvená: “S obrovskou bolesťou a zármutkom vám oznamujeme úmrtie našej milovanej Cheslie. Jej úžasné svetlo inšpirovalo všetkých naokolo so svojou krásou a silou. Starala sa, milovala, smiala sa a žiarila,” uviedla rodina v statuse. Nedávno prišiel o 26-ročného syna aj známy herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cnn.com │ Foto: Twitter, IG/chesliekryst