Len pred chvíľou zasiahla verejnosť smutná správa. Úplne nečakane sa rozhodol ukončiť svoj život vo veku 36 rokov Dušan Pašek ml. Podľa dostupných informácií sa mal obesiť na bratislavskej Kolibe. Správu nesú ťažko aj jeho bývalé lásky Barbora Balúchová a Miriam Kalisová.

Dušan Pašek mal zmiznúť už vo štvrtok, pričom v piatok sa potvrdila tá najhoršia správa a mladého bývalého hokejistu a viceprezidenta klubu iClinic Bratislava Capitals našli obeseného. Z tejto smutnej správy sú zdrvené aj jeho bývalé lásky, s ktorými tvoril isté obdobie pár.

Speváčka a superstaristka Barbora Balúchová zverejnila na sociálnej sieti spoločný záber s Dušanom, ku ktorému napísala len pár zničených slov: „Fufáč môj, prečo??? Prečo???“ Redakcia Plusky zdrvenej Balúchovej napokon zavolala, no zničená speváčka nebola schopná rozprávať a bolo počuť len silný plač.

Rovnako nešťastná je zo správy aj ďalšia jeho expriateľka Miriam Kalisová: „Takto si Ťa chcem navždy pamätať… Nikdy nezabudnem, ako si mi na prvom rande zaspieval pod Michalskou bránou… Ešte pred týždňom si bol plný života.. Nerozumiem, ale rešpektujem… Odpočívaj v pokoji,“ napísala moderátorka, ktorá v kútiku duše stále dúfa, že to nie je pravda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/miriam.kalisova, barborabaluchovaofficial, pluska.sk │ Foto: IG/dusanpasek